Rekrutacja będzie miała charakter otwarty i będzie informowała o możliwości przystąpienia do projektu zarówno mężczyzn jak i kobiet, prowadzona będzie w okresie 11.2021 r. – 04.2022 r. do zebrania ostatniego/ej Uczestnika/czki projektu.
Rekrutacja prowadzona terenie woj. mazowieckie powiatów objętych wsparciem w postaci rund rekrutacyjnych 6 rund rekrut, 1 runda x średnio 12Uczestników.
Rekrutacja do projektu będzie przebiegać w dwóch etapach:
I etap: ocena formalna – kompletność i kwalifikowalność dokumentów rekrutacyjnych- (zgodnie z opisem Uczestników/czek projektu- §3 niniejszego regulaminu),
II etap: przyznanie punktów za spełnienie kryteriów strategicznych:
- płeć – Kobiety – 2 pkt.
- osoby z niepełnosprawnością – 5 pkt.
- osoby korzystające z PO PŻ- 10 pkt.
- osoby korzystające z pomocy społecznej – 1 pkt.
Łącznie 72 osoby z największą liczbą punktów w ramach danych rund rekrutacyjnych weźmie udział w proj.
W procesie rekrutacji powstaje lista podstawowa i rezerwowa oddzielne dla każdej rundy rekrutacyjnej z podziałem na płeć w oparciu o liczbę zebranych punktów, w przypadku równoległej punktacji po osiągnięciu zaplanowanej struktury GD decydują kolejno kryteria strategiczne.
Osoby z listy rezerwowej wezmą udział w projekcie w przypadku zwolnienia się miejsc z listy podstawowej do 30% wsparcia proj.
Po zakwalifikowaniu do projektu, każdy z Uczestników zobowiązany jest do podpisania Oświadczeń wymaganych przez Realizatora projektu wraz z oświadczeniem dotyczącym zgody na przetwarzanie danych osobowych.
DOKUMENTY DO POBRANIA
– Regulamin projektu
– Formularz zgłoszeniowy
– Analiza potrzeb w zakresie usprawnień dla osób z niepełnosprawnościami
– Oświadczenie o kwalifikowalności
– Oświadczenie o zmianie sytuacji rynkowej